22.1.2020 15:11


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Domácí vodárna 800 W HWW 3200

Číslo výrobku 5491865
  • Pro plně automatické zásobování domu a zahrady vodou
  • Vysoký průtok vody 3 200 l/h (0,00089 m3/s)
  • S bezpečným ovládacím tlačítkem chráněným proti stříkající vodě
Informace o výrobku
2 699,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBIPraha - Štěrboholy

21 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5491865

Domácí vodárna HWW 3200 se hodí na zásobování domu a zahrady vodou, které šetří přírodní zdroje. Čerpadlo umožňuje čerpání čisté vody z cisteren, studen nebo nádrží s vodou, ve kterých se například nachází dešťová voda. Domácí vodárna se hodí nejen k zavlažování zahrady, ale rovněž k přívodu vody do toalety nebo pračky. Díky tomu ušetříte hodnotnou pitnou vodu. Při výkonu 800 W a pracovním tlaku maximálně 3,5 bar poskytuje čerpadlo dostatečný výkon rovněž pro větší zahrady nebo budovy o více podlažích. Na rozdíl od zahradního čerpadla se domácí vodárna zapíná automaticky při potřebě vody a po ukončení odběru vody se sama vypne. Vodárna disponuje značnou sací výškou 8 m. Čerpadlo má maximální průtok vody 3 200 l/h (0,00089 m3/s) při maximální výtlačné výšce 38 m.

Robustní čerpadlo s dlouhou životností a vysokým průtokem vodyK dosažení maximálního možného čerpání vody doporučujeme použít zahradní hadici nebo vodovodní potrubí o průměru 19 mm (3/4"). Na straně sání se musí použít sací hadice s integrovaným zpětným ventilem o minimálním průměru 19 mm (3/4"). Doporučujeme sací hadici o průměru 25 mm (1") s integrovaným zpětným ventilem. Přípojky domácí vodárny pro sací a odsávací vedení mají vnitřní závit o průměru 30,3 mm (G1). Čerpadlo lze rovněž individuálně ovládat pomocí vypínače s ochranou proti stříkající vodě. Hlava čerpadla je vyrobena z plastu odolného vůči nárazu. Ocelová tlaková nádoba má objem 20 l a při odběru zaručuje okamžitý přívod vody pod tlakem. Pro rychlou kontrolu dopravního tlaku je nádoba opatřena vnitřním manometrem. Předfiltr chrání čerpadlo před znečištěním a prodlužuje jeho životnost. Filtr můžete zakoupit zvlášť.
Upozornění: Před každým použitím čerpadla se musí zajistit, aby kompletní čerpadlo a sací hadice byly zcela zaplněny vodou. Tím zabráníte poškození z chodu za sucha, které se může vyskytnout při malém množství plnicí vody nebo nasátí vzduchu.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku

Druh:
Domácí vodárny
Oblast použití:
Zásobování domácnosti vodou a zavlažování
Maximální velikost nečistot:
1 mm
Výkon ve W:
800 W
Maximální výška čerpání:
38 m
Maximální tlak:
3,5 bar
Maximální výška samonasávání:
8 m
Čerpadlo:
Jet
Hmotnost:
12 kg

Rozměry a hmotnost (netto)

Hmotnost:
12,0 kg
Výška:
51,0 cm
Šířka:
30,0 cm
Hloubka:
48,5 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 79 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Hodnocení (2)

 5 od 5
  • 5(2)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Koupili jste toto zboží? Napište nám hodnocení tohoto zboží!

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 31.03.2020.

Seřadit podle:

  • Seřadit podle:
5

Andrea Suková (23.10.2019)

Vodárna

Tento výrobek je opravdu kvalitní. Funguje na jedničku.

0 nebo

5

Monika (10.7.2019)

Vodárna

Naše první zkušenost s domácí vodárnou, koupenou do nového baráčku pro vyčerpání menší studny a posléze na zalévání zahrádky. Dobrá cena a na takové to ,,domácí žvýkání´´ super.

0 nebo

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru