3.3.2021 21:18


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Panto Vedlejší vchodové dveře K301-88 plastové 88 x 198 cm, levé

Číslo výrobku 6053144

  • Stavební hloubka 60 mm
  • Funkční design s příjemným, jasným vzhledem
  • Vícekomorový systém a zasklení ISO pro zvýšenou tepelnou izolaci
  • Vybaveno 1-bodovým zámkem
Informace o výrobku
 
2 999,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Popis výrobku

Číslo výrobku 6053144

Jednoduché a funkční vedlejší vchodové dveře z plastu K 301-88 jsou klasikou pro dům a dvůr. V kombinaci s jednoduchým oknem jako zdrojem přirozeného světla zaujmou dveře osvědčeným designem, který se v domácnostech nachází po celá desetiletí. Okno má skleněný prvek z ozdobného skla Krizet. To mu dodává dekorativní vzhled a slouží jako praktická ochrana soukromí. Optimální tepelná izolace - křídlo dveří má 20 mm silnou izolační desku, která je zapuštěna do rámu křídla s vícekomorovým systémem. Tento systém zajišťuje snížený tok tepla velkým množstvím uzavřených vzduchových komor a je obsažen také v rámu dveří.

Centrální skleněné prvky jsou také vyrobeny z ISO zasklení. Po několikaletém používaní může dojít k ztuhnutí těsnění a vytvoření vstupních bodů pro vzduch a chlad. Aby se tomu zabránilo, byl model K 301-88 vybaven trvale elastickými těsněními. Obzvláště stabilní pro vaši bezpečnost. Oba jsou spojeny dvěma dveřními závěsy, které lze v případě potřeby trojrozměrně nastavit. Boční vchodové dveře jsou vybaveny jednobodovým zámkem. Součástí dodávky je hliníková podlahová lišta. Potřebné otvory pro zámek a rukojet jsou již k dispozici pro snadnou instalaci. Vložka zámku a rukojeť je nutno dokoupit.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Materiál:Plast
Skleněná vložka:Ano
Zavěšení:Vlevo
Výška:198 cm
Zamykání:Jednobodové zamykání
Šířka:80 cm
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:32,0 kg
Výška:198,0 cm
Šířka:88,0 cm
Hloubka:8,0 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru