Hliníkové vchodové dveře Moderno M540/B 110 cm x 210 cm bílé P

Číslo výrobku 5717103

  • 3dílné bezpečnostní kování s otočným hákem
  • Součinitel prostupu tepla Ud: 0,98 W/(m2K)
  • Hliníková výplň překrývající křídlo z vnější strany
Informace o výrobku
 
46 990,-

Cena vč. DPH 21%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5717103

Hliníkové vchodové dveře Moderno M540/B v bílém provedení (RAL 9016) jsou opatřeny nerezovým madlem o délce 50 cm a snoubí moderní design, vynikající funkčnost a spolehlivou bezpečnost. Dveře tvoří tepelně izolovaná, tepelně oddělená 3komorová konstrukce s těsněním ve dvou úrovních a tepelně izolovaným prahem. Hloubka zastavění činí 77 mm a závěs se nachází na pravé straně.

Přednosti materiálu
Hliníkové vchodové dveře se vyznačují vysokou odolností a díky kvalitnímu zpracování rovněž mimořádně dlouhou životností. Povrch je přitom pro dodatečnou ochranu před vnějšími vlivy opatřen práškovým lakem a vyznačuje se obzvláště vysokou odolností vůči poškrábání a UV záření.

Z jedné strany překryté křídlo s hliníkovou výplní
Další výhody poskytuje inovativní, hliníková výplň překrývající křídlo s vyfrézovanými drážkami na vnější straně. Díky dveřní výplni překrývající křídlo vznikne harmonický povrch, který přispívá k designu bez viditelných hran těsnění a rámu. Tyto prvky se ukrývají pod hladkou výplní, takže vznikne rovný povrch. Díky tomu se vchodové dveře snáze udržují a navíc jsou celkově stabilní a mají lepší tepelně izolační vlastnosti.

Zasklení a bezpečnost
Hliníkové vchodové dveře jsou opatřeny předsazenou nerezovou aplikací se satinovanou trojitou skleněnou ISO výplní s teplou hranou, která je z vnější strany doplněna a zesílena robustním bezpečnostním sklem VSG. Satinované zasklení se přitom vyznačuje vynikající tepelnou izolací a vysokou propustností světla a je zcela neprůhledné, takže zároveň ochrání vaše soukromí.
Pro absolutní bezpečí jsou vchodové dveře opatřeny 3dílným bezpečnostním kováním a třemi masivními, trojrozměrně nastavitelnými závěsy. Bezpečnostní výbavu optimálně doplňuje vnitřní klika s plochou rozetou a vhodná zámková vložka s 3bodovým zamykáním. Cylindrická vložka má nouzovou a ochrannou funkci, takže ji lze ovládat z obou stran, přestože je do ní zevnitř zastrčený klíč.

Technické detaily
Formát: 110 cm x 210 cm (Š x V)
Hloubka zastavění: 77 mm
Součinitel prostupu tepla Ud: 0,98 W/(m2K)
Barva: bílá (RAL 9016)
Zasklení: Trojité ISO zasklení (satinované) / bezpečnostní sklo VSG

Součástí dodávky je vnitřní klika, plochá rozeta i nerezové madlo (délka: 50 cm).

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Materiál:Hliník tepelně oddělený
Dekor:Bílá
Skleněná vložka:Ano
Zavěšení:Vpravo
Výška:210 cm
Zamykání:Tříbodové hákové zamykání s otočnými háky
Šířka:110 cm
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:71,0 kg
Výška:2,10 m
Šířka:110,0 cm
Hloubka:7,7 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru