24.1.2021 20:17


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

OBI Bezdrátový dveřní interkom

Číslo výrobku 4453619

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Domácí telefony

Popis výrobku

Číslo výrobku 4453619

Bílý OBI bezdrátový dveřní interkom Vám pomůže, abyste již nepřeslechli zvonek a mohli si vzít s sebou komunikační zařízení. Je vybaven 8 volitelnými melodiemi s individuálně nastavitelnou hlasitostí. Venkovní jednotka s celkovou výškou pouze 32 mm je napájena bateriemi. Vnitřní jednotka se může používat mobilně, přičemž se akumulátory pohodlně nabíjejí v nabíjecím stojánku. Zařízení pracuje s duplexním přenosem (hovoří se jako při telefonování) a poskytuje vynikající kvalitu srozumitelnosti. Má frekvenci 2,4 GHz a dosah bezdrátového přenosu 150 m ve volném prostoru. Díky kódování je zaručena maximální míra zabezpečení přenosu a proti rušení.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Pro 1 domácnost
Typ:Audio
Přenos:Rádiový
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:900 g
Výška:18,0 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru