Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Podlahová dlažba Fir Wood jemná kamenina Honey 31 cm x 62 cm

Číslo výrobku 5831656

  • Podlahová dlažba z glazované jemné kameniny s dřevěným vzhledem pro vnitřní a vnější použití
  • Třída otěru 4 a protiskluznost R9
  • Mrazuvzdorná, odolná vůči povětrnostním vlivům a žáru pro dlouhou životnost Formát: 31 cm x 62 cm
  • Obsah balení: 1,58 m2 (vč. spáry)
Informace o výrobku
393,42
249,- Kč / m²

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

Pomůže Vám najít správné množství:

Vaše množství*:

Vaše cena:

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

54 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5831656

Glazovaná dlažba z jemné kameniny s dřevěným vzhledem a teplým zbarvením je vhodná do celého obytného prostoru.

To nejlepší pro vaši podlahu: dlažba z jemné kameniny
Dlažba z jemné kameniny, která byla vylisována pod vysokým tlakem, se vyznačuje kvalitním vzhledem a odolností. Díky dlažbě z jemné kameniny nemusíte při výběru své podlahy činit žádné kompromisy. Imituje vzhled a vlastnosti přírodní dlažby a přitom se vyznačuje vysokou odolností a snadno se udržuje. Díky jemnému složení bez pryskyřice a lepidla tvoří dlažba z jemné kameniny kompaktní, odolný materiál, který se vyznačuje minimální porézností. Díky obzvláště vysoké hustotě se mezi běžnou dlažbou vyznačuje nejnižší absorpcí vody ve výši pouze 0,5 %, takže ji lze díky výsledné mrazuvzdornosti zpravidla bez problémů položit v exteriéru. Díky použitému nehořlavému materiálu lze dlažbu z jemné kameniny bezpečně vystavit vysokému žáru. Dlažba z jemné kameniny se vyznačuje vysokou vodivostí, takže je perfektní pro pokládku na podlahové topení. Dlažba z jemné kameniny je odolná nejen vůči povětrnostním vlivům a teplotám, ale rovněž vůči mechanickým vlivům nebo poškození kyselinami běžně používanými v domácnosti, od koly až po silné čisticí prostředky.

Otěruvzdornost
Otěruvzdorností se rozumí ztráta materiálu podlahové dlažby při zatížení a její odolnost vůči poškrábání. Díky třídě otěruvzdornosti 4 lze dlažbu z jemné kameniny vystavit vysokému zatížení. Lze ji položit do celého obytného prostoru, do interiéru i exteriéru a nalezne uplatnění i v komerčních a veřejných prostorech. Dlažbě z jemné kameniny neublíží ani obzvláště znečištěné boty a kamínky uvízlé v podrážce.

Třída otěruvzdornosti 1: velmi nízké zatížení - do obytných prostor s mírním provozem (např. ložnice, WC pro hosty)
Třída otěruvzdornosti 2: nízké zatížení - do běžných vnitřních obytných prostor mimo kuchyni, chodby a schodiště (např. obývací pokoj, jídelna)
Třída otěruvzdornosti 3: střední zatížení - do celého obytného prostoru, rovněž na balkony s nízkou úrovní znečištění
Třída otěruvzdornosti 4: vysoké zatížení - do soukromých, veřejných a komerčních vnitřních i vnějších prostor s vysokým provozem, rovněž na silně znečištěnou vycházkovou obuv (ideální do chodeb a na schodiště)
Třída otěruvzdornosti 5: velmi vysoké zatížení - do veřejných a komerčních prostor s vysokým pohybem veřejnosti (např. hotely, gastronomie, prodejny, komerční haly)

Protiskluznost
Protiskluznost definuje bezpečnou chůzi po povrchu, když se dostane do kontaktu s tekutinou jako voda nebo olej. Klasifikace probíhá stanovením maximálního úhlu sklonu, který umožňuje bezpečné vkročení a chůzi v pevné obuvi. Z bezpečnostně-technických důvodu je klasifikace předepsána pro komerční a veřejné použití, avšak pro soukromé použití je považována za pouhé doporučení. Díky zařazení do skupiny R9 je dlažba z jemné kameniny ideální pro použití v domácnosti.
R09: 6-10° - nízký součinitel přilnavosti
R10: 10-19° - normální součinitel přilnavosti
R11: 19-27° - zvýšený součinitel přilnavosti
R12: 27-35° - vysoký součinitel přilnavosti
R13: nad 35° - velmi vysoký součinitel přilnavosti

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Barevný odstín:Střední
Povrch:Glazované, matné
Formát:Obdélníkový
Otěr:Třída 4
Protiskluzová úprava:R9
Materiál:Mrazuvzdorná dlažba
Šířka:31 cm
Hloubka:62 cm
Rektifikace:Ne
Doporučení pro pokládku:Interiér a exteriér
Vzhled:Vzhled dřeva
Probarvené:Ne
Mrazuvzdorné:Ano
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:23,2 kg
Výška:6,0 cm
Šířka:31,0 cm
Hloubka:62,0 cm

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Množství je počítáno na celá jednotková balení. Výsledný výpočet plochy udává maximální plochu bez prořezu“.

Nahoru