Mramorová drť matná bílá 4-8 mm 25 kg PE pytel

Číslo výrobku 5581749

  • Zrnitost: 4-8 mm
  • Matná bílá kamenná drť
  • Dodává se v PE pytli o hmotnosti 25 kg
Informace o výrobku
149,-
5,96 Kč / kg

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

86 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5581749

Opticky příjemná matná bílá mramorová drť.

Ideální k vytvoření moderních ploch se snadnou údržbou na zahradě a při realizaci terénních úprav
Tento produkt je ideální na kamenné záhony s okrasnými travinami a trvalkami, jako mulčovací materiál nebo na ohraničení domu. Kameny se samozřejmě hodí rovněž jako krycí materiál na prostranství a cesty v zahradách a parcích. Kameny lze rovněž optimálně naplnit interiérové fontány, akvária a gabiony.

Technické údaje:
- Zrnitost: 4-8 mm
- Zrno: Kamenná drť
- Barva: matná bílá
- Násypná hmotnost: 1 500 kg/m3
Balení: PE pytel
- Obsah: 25 kg

Zabaleno a dodáváno ve skladných PE pytlích
Sypké materiály a kameny v PE pytlích mají oproti velkým pytlům mnoho výhod. Pytle lze snadno a čistě přepravit v autě nebo malém přívěsu. Neznečistí se ulice, vjezdy nebo chodníky.
Díky rozměru PE pytlů si můžete zakoupit rovněž menší množství kamenů a drtě. Malé pytle o hmotnosti 10 kg přenesete na delší vzdálenosti.

Čisté přechody a optimální podklad
Pomocí trávníkových obrubníků nebo obrubníků můžete kamenitou plochu čistě oddělit od sousedícího terénu. Jako podklad použijte netkanou mulčovací textilii. Díky směsi barev o stejné zrnitosti získá vaše ztvárnění individuální ráz.

Všeobecné pokyny k sypkým materiálům a kamenům
Přírodní produkty vykazují případné barevné, strukturální a rozměrové odlišnosti. Údaje o velikosti kameniva se vztahují na velikost ok síta. Při prosívání nelze technicky zamezit výskytu podlouhlých kamenů s delšími stranami a malému podílu menších kamenů. Mnoho druhů se dodává ve "vypraném" stavu. Při balení však může v důsledku otěru vzniknout prach.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Dekorační drť
Zrnitost:4 - 8 mm
Barva:Bílá
Násypná hmotnost:1500 kg/m
Obsah:25 kg
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:25,0 kg
Výška:11,0 cm
Šířka:37,0 cm
Hloubka:43,0 cm

Spedition
Spediční služba
Spediční cena tohoto zboží je 649 Kč.

Toto zboží Vám bude dodáno spediční službou do 2-4 dní. Vezměte prosím na vědomí, že při doručení zásilek Spediční službou je možná pouze platba v hotovosti. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Spediční služba Vás bude před dodáním objednávky telefonicky kontaktovat, aby Vám oznámila termín dodání. Dodací doba může být pondělí až pátek od 8.00 - 17:00 hod. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru. Zboží je dodáváno pouze autem s hydraulickým čelem. V případě online objednávky není možné dodání autem s hydraulickou rukou.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru