26.1.2021 17:13


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Sada pro úsporu vody, 10dílná

Číslo výrobku 4917548

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Další příslušenství pro sprchy

Popis výrobku

Číslo výrobku 4917548

Desetidílná sada pro úsporu vody nabízí rozličné náhradní díly pro koupelnu, WC a kuchyň. Obsahuje čtyři směšovací trysky, dva vnitřní díly pro směšovací trysky, dva průtokové regulátory pro sprchové hlavice, dvoje náhradní těsnění a jeden montážní klíč. Obě směšovací trysky i vnitřní díly pro směšovací trysky se montují do koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií pro zmenšení proudu vodu a zamezení stříkání. Sníží se spotřeba vody, ale kvalita proudu vody zůstane zachována. Průtokový regulátor pro sprchové hlavice umožňuje pomocí dodržování určitého průtoku šetřit vodu. Bezpečně utěsněno - náhradní silikonové těsnění se používá při výměně směšovacích trysek. Montážní klíč pro směšovací trysky umožňuje výměnu bez nutnosti dalšího nářadí. Sada je vhodná pro instalace pitné vody.

Obsah
2x směšovací tryska: M22 x 1
2x směšovací tryska: M24 x 1
2x vnitřní díl pro směšovací trysky: M22 / M24
2x průtokový regulátor pro sprchové baterie
2x těsnění
1x montážní klíčM22 x M24 x M28

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Typ:Vložka pro úsporu vody

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru