Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Věncovec Floribunda v zrcadlovém květináči bílý průměr květináče cca 12 cm

Číslo výrobku 5279526

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Další kvetoucí rostliny

Popis výrobku

Číslo výrobku 5279526

Věncovec (Stephanotis) je popínavá rostlina, jejíž výhony mohou dorůstat několikametrové délky. V létě má krásné bílé květy, které navíc nádherně voní. Věncovec musí být na světlém a vzdušném stanovišti. Nesnáší přímé slunce, které poškozuje krásné listy. Pro růst věncovce je rozhodující nejen stanoviště, ale také správné množství vody. Od jara potřebuje vydatnou zálivku a kořenový bal nesmí vyschnout. Pak bohatě kvete. Je - li teplota vyšší než 22 °C, postříkejte věncovec navíc vodou, která není vápenitá. Jinak vzniknou na listech malé skvrny.
V zimě rostlina odpočívá a nemusí se tak často zalévat. Vrchní vrstva zeminy může mezitím vždy oschnout. Přidávejte každé dva týdny hnojivo, kromě zimní klidové fáze.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Vůně:Ano
Místo:Světlé až slunné
Aktuální výška rostliny:30 - 50 cm
Barva květu:Bílá
Velikost květináče:12 cm

Dostupnost rostlin a květin se může měnit na základě sezónní nabídky a skladových zásob prodejen. Aktuální dostupnost je nutné si ověřit na konkrétní prodejně.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru