3.3.2021 14:52


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Chryzantéma "Swifty" Trio průměr květináče cca 12 cm Chrysanthemum

Číslo výrobku 5343751

  • Hodí se do květináčů
  • Bujná záplava květů
  • Doba kvetení: od dubna do října
Informace o výrobku
 
69,-

Cena vč. DPH 15%

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

K objednání na prodejně

Popis výrobku

Číslo výrobku 5343751

Chryzantéma "Swifty" Trio (Chrysanthemum indicum) okouzlí od dubna do října četnými květy. Díky třem barvám v jednom květináči a kompaktnímu vzrůstu je optimální k osázení nádob na terase nebo balkoně. Nenáročná a oblíbená květina má ráda světlé až polostinné stanoviště, avšak ne přílišné horko. Proto by na stanoviště nemělo svítit přímé polední slunce. Zpravidla stačí dobrá zahradní zemina. Zemina by měla být propustná pro vodu, aby nedocházelo k hromadění vlhkosti. Kořenový bal však nesmí nikdy vyschnout. Od dubna do září je vhodné občas přidat hnojivo do vody pro zalévání. Při přezimování venku je nutné rostlinu ostříhat přibližně do výšky dlaně a zakrýt. Při delších mrazech je však lepší nechat rostlinu přezimovat v garáži nebo ve sklepě.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Potřeba vody:Normální
Stanoviště:Polostín
Tvar růstu:Keřovité
Začátek kvetení:Duben
Max. výška růstu v cm:40 cm
Vzrůst:Pomalý
Akt. výška rostlin:10 cm
Doba kvetení:Od dubna do října
Velikost květináče:12 cm

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru