20.1.2021 10:32


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Happy People Kempinková LED lucerna stříbrná/šedá 3,7 V 15 cm x 11,5 cm x 24 cm

Číslo výrobku 5502364
  • Barva stříbrná/šedá
  • 3,7V akumulátor
  • Solární napájení
  • LED
Informace o výrobku
589,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

4 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5502364

Kempinková LED lucerna má solární napájení. Rozměry činí 15 cm x 11,5 cm x 24 cm. Lucerna je napájena 3,7V akumulátorem, který je součástí dodávky. Má stříbrnou/šedou barvu.
UPOZORNĚNÍ: Integrovaný akumulátor se solárním nabíjením. Vybitý akumulátor vyndejte z produktu nebo ho vyndejte, když nebudete lucernu dlouho používat. Opotřebené akumulátory nepatří do domovního odpadu. Prosím, zlikvidujte je na příslušných sběrných místech nebo místech pro odběr nebezpečného odpadu. Upozornění k likvidaci: Vybité akumulátory prosím vyhazujte pouze do sběrných boxů v obchodech nebo obcích. Akumulátor smí vyměnit pouze dospělá osoba! Používejte pouze doporučené akumulátory příslušného typu. Akumulátor se musí vložit správně dle pólů (dejte pozor na +/-). Elektrické póly se nesmí zkratovat. Akumulátory neházejte do ohně. Akumulátory by mohly explodovat nebo vytéct! Neponechávejte v blízkosti zdrojů tepla.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Svítidla
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:610 g
Výška:6,0 cm
Šířka:13,0 cm
Hloubka:9,0 cm

Další detaily

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru