Vaše nastavení prohlížeče zakazuje používání cookies. Chcete-li na straně používat všechny funkce neomezeně, prosím povolte používání cookies a obnovte stránku.

Váš prohlížeč je zastaralý. Aktualizujte prohlížeč pro lepší zabezpečení, rychlost a nejlepší zážitek z tohoto webu.

Happy People Kempinková lampa 18 LED s ventilátorem

Číslo výrobku 5520184

  • 18 LED
  • S ventilátorem
Informace o výrobku
589,-

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

5 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5520184

Happy People kempinková lampa je opatřena ventilátorem. Lampa má 18 LED. Ventilátor má 4 200 ot./min.
Důležité! Dobíjecí baterie z hračky před nabíjením vyndejte! Dobíjecí baterie nabíjejte pouze pod dohledem dospělých osob! Jednorázové baterie se nesmí nabíjet. Nepoužívejte zároveň baterie různých typů nebo nové a částečně vybité baterie. Používejte pouze doporučené baterie příslušného typu. Baterie se musí vložit správně dle pólů (dejte pozor na +/-). Vybité baterie se musí z hračky vyjmout. Elektrické póly se nesmí zkratovat. Veškeré baterie z hračky vyndejte, když ji nebudete dlouhou používat. Staré přístroje a vybité baterie nepatří do domovního odpadu. Prosím, zlikvidujte je na příslušných sběrných místech nebo místech pro odběr nebezpečného odpadu. Upozornění k likvidaci: Vybité baterie prosím vyhazujte pouze do sběrných boxů v obchodech nebo obcích.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Druh:Svítidla
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:600 g
Výška:17,0 cm
Šířka:20,0 cm
Hloubka:17,0 cm

Další detaily

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru