EGLO Bodové svítidlo VALBIANO cappucino/gold pro 2 x E14 max. 10 W, 32 x 7 cm
Číslo výrobku 6138127Popis výrobku
Číslo výrobku 6138127
Bodové svítidlo EGLO BALBIANO
Bodové svítidlo EGLO VALBIANO s látkovým stínidlem v barvě kapučína můžete použít v kombinaci s dalšími bodovkami z této řady nebo jako doplněk k textilním stropním nebo závěsným svítidlům z naší nabídky. Výhodou spotů je, že je můžete nasměrovat přesně tam, kam si potřebujete posvítit. Lze umístit např. nad postel, zrcadlo, obraz, nad stůl či pracovní plochu. Nebo použít k osvětlení chodby či schodiště. Žárovky nejsou součástí dodávky.
LED úsporné zdroje s dlouhou životností
Doporučujeme používat LED světelné zdroje, které vám oproti klasickým žárovkám při používání ušetří až 80 % energie, ačkoli jsou o něco málo dražší, Vaše investice se vám během pár měsíců vrátí. Navíc mají dlouhou životnost a v domácnosti tedy vydrží roky.
Osvětlení bez světelného zdroje
Výběr je jen na vás! Na vybranou máte například z klasických žárovek, žárovek stmívatelných nebo žárovek s nastavitelnou teplotou chromatičnosti a případně i RGB k vytvoření té správné atmosféry.
Stupeň krytí IP20
Svítidla se stupněm krytí IP20 jsou taková elektrická zařízení, která dostatečně chrání proti úrazu elektrickým proudem při nebezpečném dotyku prstem, jsou odolná proti vniknutí malých cizích předmětů a nejsou chráněna proti vniknutí vody.
Údaje výrobce
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759975371
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Zlatá |
| Materiál těla: | Nerezová ocel |
| Materiál stínidla: | Látka |
| Tvar: | Kulatý |
| Styl: | Moderní |
| Objímka: | E14 |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Barva světla: | Zboží bez světelného zdroje |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Včetně světelného zdroje: | Bez světelného zdroje |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 7 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 640 g |
| Šířka: | 7,0 cm |
| Hloubka: | 32,0 cm |







