Briloner 2bodové LED svítidlo, energ. Simple
Číslo výrobku 1109784Popis výrobku
Číslo výrobku 1109784
Briloner bodové svítidlo se 2 světelnými zdroji přesvědčí svým světelným výkonem stejně dobře jako moderním designem. Nejnovější LED technologie pomáhá bodovému svítidlu nejen příjemně osvětlit obytné prostory, ale také i šetřit elektrickou energii a peníze. Světelný výkon 250 lumenů a barva světla 3000 kelvinů nejen teple bíle osvětlí obytný prostor, ale hodí se i do vstupních prostor, dětských pokojů a na pracoviště. Vhodný světelný zdroj je součástí dodávky.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707297536
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Kov |
| Tvar: | Kulatý |
| Styl: | Moderní |
| Objímka: | GU10 |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Třída ochrany IP: | IP20 |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Vyměnitelný světelný zdroj |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Max. výkon světelného zdroje: | 2,9 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 385 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 8,0 cm |
| Hloubka: | 27,5 cm |







