OBI Blýskalka "Pink Marble" výška cca 30-40 cm květináč cca 5 l Photinia
Číslo výrobku 1197003Popis výrobku
Číslo výrobku 1197003
OBI Living Garden blýskalka "Pink Marble" (Photinia) je stálezelená listnatá dřevina. Celý rok se chlubí bujnými, bíle mramorovanými listy, nové výhony mají zářivě červenou barvu. Blýskalka "Pink Marble" (Photinia) je robustní a nenáročná a můžete ji vysadit do země nebo pěstovat v květináči.
Údaje výrobce
Vannucci Piante di Vannucci Vannino
Via Pratese 238
51100 Pistoia
info@vannuccipiante.it
4017442003533
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Tvar růstu: | Keřovité |
| Vzrůst za rok: | Středně rychle rostoucí (30 až 40 cm) |
| Max. výška růstu v cm: | 300 cm |
| Květ: | S květy |
| Břečťan: | Stálezelená |
| Stanoviště: | Slunné až polostinné |
| Mrazuvzdorné: | Mrazuvzdorná |
| Průměr nádoby: | 23 cm |
| Velikost: | 5 l |
| Doporučuje se také na balkony: | Nedoporučuje se na balkony |
| Podzimní zbarvení a okrasné ovoce: | Okrasné ovoce |
| Požadavky na péči: | Nenáročné |
| Konec kvetení: | Červen |
| Začátek kvetení: | Květen |
| Aktuální výška rostliny: | 30 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 5,0 kg |
POKUD DOJDE K VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ KVĚTINY A ROSTLINY JIŽ OBJEDNAT!
DOSTUPNOST ROSTLIN A KVĚTIN SE MŮŽE LIŠIT NA ZÁKLADĚ SEZÓNNÍ NABÍDKY A SKLADOVÝCH ZÁSOB NAŠICH PRODEJEN. AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST JE NUTNÉ SI OVĚŘIT NA KONKRÉTNÍ PRODEJNĚ!













