OBI Univerzální barva 2v1 lesklá stará bílá 500 ml
Číslo výrobku 6572408Popis výrobku
Číslo výrobku 6572408
OBI Univerzální barva 2v1
Univerzální barva OBI 2v1 je rychleschnoucí akrylová barva na vodní bázi vhodná pro dekorativní a ochranné povrchové úpravy v interiéru i exteriéru. Výborně se hodí pro základní a svrchní nátěry dřeva a kovu, přetíratelné plasty (PVC) i pro renovační nátěry na všechny stabilní staré nátěry. Na podklady podléhající korozi je nutné použít antikorozní základový nátěr. OBI univerzální barva 2v1 je k dispozici v hedvábně matném a lesklém provedení.
Vlastnosti a použití
- Vhodná do interiéru i exteriéru jako základní i vrchní nátěr
- Na staré stabilní nátěry, dřevo, materiály na bázi dřeva (např. OSB, MDF), kovy (ocel, zinek, měď, hliník) i přetíratelný plasty
- Vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům, extra odolná vůči nárazům
- Teplotní odolnost do cca 80 °C
- Rychleschnoucí
- Nežloutne
- Na vodní bázi
- Snadno zpracovatelná - natírání, válečkování, stříkání
- Certifikace Modrý Anděl
Údaje výrobce
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498377247
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Ploty, pletivo, zábradlí, jízdní kola, dveře |
| Bez rozpouštědel: | Neobsahuje rozpouštědla |
| Stupeň lesku: | Lesklé provedení |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Třída krycí schopnosti: | 1 - Nejvyšší krycí síla |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Teplota zpracování: | 8 °C |
| Zpracování: | Válečkování, natírání, stříkání |
| Suchý na povrchu po cca: | 1 h |
| Vhodný pro podklad: | Kov, měď, tvrdý PVC, dřevo |
| Spotřeba m2/ml: | 7,5 ml |
| Vhodné na dětské hračky (DIN EN 71-3): | Vhodné pro dětské hračky |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Modrý anděl: | Certifikace „Modrý anděl“ |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Bez konzervačních látek: | S konzervanty |
| Přetíratelný od cca: | 12 h |
| Základní materiál: | Na vodní bázi |
| Odolnost proti povětrn. vlivům a UV záření: | Vysoké |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 570 g |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šířka: | 9,9 cm |
| Hloubka: | 9,9 cm |









