OBI Univerzální barva 2v1 lesklá perlově bílá 500 ml
Číslo výrobku 4441853Popis výrobku
Číslo výrobku 4441853
OBI Univerzální barva 2v1
Univerzální barva OBI 2v1 je rychleschnoucí akrylová barva na vodní bázi vhodná pro dekorativní a ochranné povrchové úpravy v interiéru i exteriéru. Výborně se hodí pro základní a svrchní nátěry dřeva a kovu, přetíratelné plasty (PVC) i pro renovační nátěry na všechny stabilní staré nátěry. Na podklady podléhající korozi je nutné použít antikorozní základový nátěr. OBI univerzální barva 2v1 je k dispozici v hedvábně matném a lesklém provedení.
Vlastnosti a použití
- Vhodná do interiéru i exteriéru jako základní i vrchní nátěr
- Na staré stabilní nátěry, dřevo, materiály na bázi dřeva (např. OSB, MDF), kovy (ocel, zinek, měď, hliník) i přetíratelný plasty
- Vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům, extra odolná vůči nárazům
- Teplotní odolnost do cca 80 °C
- Rychleschnoucí
- Nežloutne
- Na vodní bázi
- Snadno zpracovatelná - natírání, válečkování, stříkání
- Certifikace Modrý Anděl
Údaje výrobce
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4003498923017
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Ploty, pletivo, zábradlí, jízdní kola, dveře |
| Bez rozpouštědel: | Neobsahuje rozpouštědla |
| Stupeň lesku: | Lesklé provedení |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Třída krycí schopnosti: | 1 - Nejvyšší krycí síla |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Teplota zpracování: | 8 °C |
| Zpracování: | Válečkování, natírání, stříkání |
| Suchý na povrchu po cca: | 1 h |
| Vhodný pro podklad: | Kov, měď, tvrdý PVC, dřevo |
| Spotřeba m2/ml: | 7,5 ml |
| Vhodné na dětské hračky (DIN EN 71-3): | Vhodné pro dětské hračky |
| Modrý anděl: | Certifikace „Modrý anděl“ |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Slouží současně i jako základní nátěr |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Bez konzervačních látek: | S konzervanty |
| Přetíratelný od cca: | 12 h |
| Základní materiál: | Na vodní bázi |
| Odolnost proti povětrn. vlivům a UV záření: | Vysoké |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 550 g |
| Výška: | 10,2 cm |
| Šířka: | 10,1 cm |
| Hloubka: | 10,1 cm |







