PRIMALEX Vnitřní malířský nátěr Standard bílý 4 kg
Číslo výrobku 4284485Popis výrobku
Číslo výrobku 4284485
Primalex Standard je tradiční a stále žádaný produkt značky Primalex v oblasti vnitřních malířských nátěrů, který splňuje veškeré základní požadavky na užitné vlastnosti běžných, nenáročných prostor a trvale garantuje velmi dobrou kryvost i paropropustnost. Použité přírodní suroviny zaručují i dobrou bělost - 85 % BaSO4.
Primalex Standard je doporučený pro malování minerálních povrchů stěn a stropů šaten, komor, garáží, dílen, sklepů, skladů, chodeb a jiných nenáročných technických prostor a průmyslových objektů.
Specifikace:
Doporučený počet vrstev: 2
Vydatnost v jedné vrstvě: 12-16 m2/kg
Bělost: až 85 % (BaSO4)
Objemová hmotnost: 1,47 kg/l
Odolnost proti otěru za sucha: stupeň 3
Přídržnost k betonu: min. 0,2 MPa
Propustnost pro vodní pásu: max. 0,03 sd(m)
Obsah těkavých látek: max. 50 %
Ředění 1. vrstva velmi savý/savý podklad: max. 50 % vody (tj. max. 0,5 l na 1 kg barvy)
Ředění 2. vrstva velmi savý/savý podklad: max. 30 % vody (tj. max. 0,3 l na 1 kg barvy)
Ředění 1. vrstva nesavý podklad: max. 30 % vody (tj. max. 0,3 l na 1 kg barvy)
Ředění 2. vrstva nesavý podklad: max. 25 % vody (tj. max. 0,25 l na 1 kg barvy)
Aplikace: štětcem, válečkem, stříkací pistolí
Údaje výrobce
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
8595006829332
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Stěny, stropy |
| Oblast použití: | Interiér |
| Paropropustnost: | Nízká |
| Základní materiál: | Vodou ředitelné |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Odolnost proti oděru za mokra DIN EN 13300: | 3 - Odolnost při mytí |
| Zpracování: | Válečkování, natírání, stříkání |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Vhodný pro podklad: | Omítka, Beton, Zdivo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,00 kg |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šířka: | 25,5 cm |
| Hloubka: | 18,0 cm |







