PRIMALEX Vnitřní malířský nátěr proti plísním Mykostop bílý 1 l
Číslo výrobku 1776111Popis výrobku
Číslo výrobku 1776111
Primalex Mykostop je speciální otěruvzdorný nátěr s velmi dobrou kryvostí, vysokou bělostí (min. 92 % BaSO4) obsahující navíc účinné fungicidní látky, které likvidují plísně a současně mají i preventivní protiplísňový charakter.
Vhodný do jakýchkoliv vnitřních vlhkých nebo špatně větratelných místností např. koupelny, WC, sklepy, chodby a jiné technické prostory, kde se plísně již vyskytly nebo jako prevence proti jejich vzniku. Finální vzhled je shodný s Primalexem Polar, proto je možné nátěry při malování volně navazovat bez viditelného napojení.
Specifikace:
Doporučený počet vrstev: 2
Vydatnost v jedné vrstvě: 7-11 m2/kg
Bělost: min. 92 % BaSO4
Objemová hmotnost: 1,51 kg/l
Odolnost proti otěru za sucha: stupeň 0
Přídržnost k betonu: min. 0,4 MPa
Propustnost pro vodní pásu: max. 0,07 sd(m)
Obsah těkavých látek: max. 46 %
Účinnost proti plísním: fungistaticky účinný
Ředění 1. vrstva: max. 0-5 % vody (tj. max. 0,05 l na 1 kg barvy)
Ředění 2. vrstva: max. 0,5 % vody (tj. max. 0,05 l na 1 kg barvy)
Aplikace: štětcem, válečkem, stříkací pistolí.
Podrobnější informace naleznete v technickém listu, k dispozici ke stažení v sekci "Datové listy".
Údaje výrobce
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
8595006801185
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Stěny, stropy |
| Oblast použití: | Interiér |
| Paropropustnost: | Střední |
| Základní materiál: | Vodou ředitelné |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Zpracování: | Válečkování, natírání, stříkání |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Vhodný pro podklad: | Omítka, Beton, Zdivo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,51 kg |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šířka: | 14,0 cm |
| Hloubka: | 13,0 cm |
POUŽÍVEJTE BIOCIDNÍ PŘÍPRAVKY BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM SI VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU.






