PRIMALEX Vnitřní malířský nátěr Polar bílý 40 kg
Číslo výrobku 1788777Popis výrobku
Číslo výrobku 1788777
Primalex Polar nabízí dokonalou bělost, která projasní váš interiér. Díky pečlivému výběru nejkvalitnějších kalcinovaných vápenců a vysokému podílu titanové běloby můžeme garantovat nejvyšší stupeň "polární" bělosti (min. 92 % BaSO4). S Primalexem Polar získáte dojem většího a vzdušného prostoru vašeho interiéru. Splní tak i vaše nejnáročnější představy o exkluzivním matném vzhledu vašich stropů a stěn. Nová receptura zjednodušuje aplikaci a pomůže vám dosáhnout dokonalého výsledku.
Primalex Polar je ideální pro malování stěn a stropů minerálních omítek i sádrokartonových desek interiérů v obytných a také komerčních prostorech, zejména reprezentativního charakteru. Svým jasně bílým tónem je vhodný také pro interiéry, které mají zvýšené požadavky na osvětlení.
Specifikace:
Doporučený počet vrstev: 2
Vydatnost v jedné vrstvě: 7-11 m2/kg
Bělost: min. 92 % (BaSO4)
Objemová hmotnost: 1,48 kg/l
Odolnost proti otěru za sucha: stupeň 0
Přídržnost k betonu: min. 0,4 MPa
Propustnost pro vodní páru: max. 0,07 sd(m)
Obsah těkavých látek: max. 46 %
Ředění 1. vrstva: max. 0-5 % vody (tj. max. 0,05 l na 1 kg barvy)
Ředění 2. vrstva: max. 0-5 % vody (tj. max. 0,05 l na 1 kg barvy)
Aplikace: štětcem, válečkem, stříkací pistolí
Údaje výrobce
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
8595006800676
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Stěny, stropy |
| Oblast použití: | Interiér |
| Paropropustnost: | Střední |
| Základní materiál: | Vodou ředitelné |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Zpracování: | Válečkování, natírání, stříkání |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Vhodný pro podklad: | Omítka, beton, zdivo, sádrokarton |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 40,0 kg |
| Výška: | 39,0 cm |
| Šířka: | 41,0 cm |
| Hloubka: | 38,0 cm |







