PRIMALEX Vnitřní malířský nátěr Plus bílý 7,5 kg
Číslo výrobku 2147486Popis výrobku
Číslo výrobku 2147486
Vnitřní malířský nátěr Primalex Plus
Primalex Plus je nejprodávanější a nejoblíbenější produkt značky Primalex v oblasti vnitřních malířských nátěrů. Současná receptura zachovává osvědčené vlastnosti - výbornou kryvost a vysokou otěruvzdornost a zároveň garantuje jeho vyšší bělost (min. 86% BaSO4) a hluboce matný konečný vzhled produktu. Malířský nátěr je vhodný pro malování minerálních povrchů ve středně zatěžovaných interiérech např. stěn a stropů ložnic, obývacích pokojů či chodeb, ale také kanceláří, škol nebo dalších komerčních objektů.
Specifikace:
Doporučený počet vrstev: 2
Vydatnost v jedné vrstvě: 10-14 m2/kg
Bělost: min. 86 % BaSO4
Objemová hmotnost: 1,45 kg/l
Odolnost proti otěru za sucha: stupeň 1
Přídržnost k betonu: min. 0,25 MPa
Propustnost pro vodní páru: max. 0,07 Sd(m)
Obsah těkavých látek: max. 50 %
Ředění 1. vrstva velmi savý podklad: max. 50 % vody (tj. max. 0,5 l na 1 kg barvy)
Ředění 2. vrstva velmi savý podklad: max. 30 % vody (tj. max. 0,3 l na 1 kg barvy)
Ředění 1. vrstva nesavý podklad: max. 30 % vody (tj. max. 0,3 l na 1 kg barvy)
Ředění 2. vrstva nesavý podklad: max. 25 % vody (tj. 0,25 l na 1 kg barvy)
Aplikace: štětcem, válečkem, stříkací pistolí
Podrobnější informace naleznete v technickém listu. K dispozici ke stažení v sekci "Datové listy".
Údaje výrobce
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
8595006800232
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Stěny, stropy |
| Oblast použití: | Interiér |
| Paropropustnost: | Střední |
| Základní materiál: | Vodou ředitelné |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Odolnost proti oděru za mokra DIN EN 13300: | 1 - Vysoká odolnost proti oděru |
| Zpracování: | Válečkování, natírání, stříkání |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Vhodný pro podklad: | Omítka, beton, zdivo, sádrokarton |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Výška: | 19,0 cm |
| Šířka: | 29,0 cm |
| Hloubka: | 20,0 cm |





