PRIMALEX Bílý vnitřní malířský nátěr BOBŘÍ BÍLÁ 15 kg
Číslo výrobku 6869747Popis výrobku
Číslo výrobku 6869747
PRIMALEX BOBŘÍ BÍLÁ - Již 30 let s Vámi!
Bílý vnitřní malířský nátěr PRIMALEX BOBŘÍ BÍLÁ je matný malířský nátěr odolný vůči otěru za sucha s výbornou kryvostí a bělostí. Lehce se aplikuje a je vhodný k použití do všech vnitřních prostor. Nátěrovou hmotu je možné tónovat tekutými tónovacími barvami značky PRIMALEX. Nátěr je vhodný pro povrchovou úpravu vápenocementových omítek, zdiva, betonu nebo panelů z lehčených hmot, popř. strukturních papírových tapet v interiéru.
Specifikace
Doporučený počet vrstev: 2
Vydatnost v jedné vrstvě: 8-12 m2/kg
Bělost: min. 88 % BaSO4
Objemová hmotnost: 1,56 kg/l
Odolnost proti otěru za sucha: stupeň 2
Přídržnost k betonu: min. 0,2 MPa
Propustnost pro vodní páru: max. 0,03 Sd(m)
Obsah netěkavých látek - sušiny: min. 59 %
Ředění 1. vrstva velmi savý podklad: max. 50 % vody (tj. max. 0,5 l na 1 kg barvy)
Ředění 2. vrstva velmi savý podklad: max. 30 % vody (tj. max. 0,3 l na 1 kg barvy)
(V případě penetrovaného podkladu je možné ředění první vrstvy snížit).
Aplikace: štětcem, válečkem, stříkací pistolí
Podrobnější informace naleznete v technickém listu. K dispozici ke stažení v sekci "Datové listy".
Údaje výrobce
PPG Deco Czech a.s.
Břasy 223
338 24 Břasy
primalexCZ@ppg.com
8595006838631
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Stěny, stropy |
| Oblast použití: | Interiér |
| Paropropustnost: | Střední |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Teplota zpracování: | 5 °C |
| Zpracování: | Válečkování, natírání, stříkání |
| Přetíratelný od cca: | 4 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 2 h |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Tónovatelné |
| Vhodný pro podklad: | Omítka, beton, zdivo, sádrokarton |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 15,5 kg |
| Výška: | 23,0 cm |
| Šířka: | 37,0 cm |
| Hloubka: | 27,5 cm |







