Het Malířský nátěr Hetmal Plus 7+1 kg, bílý
Číslo výrobku 1177484Popis výrobku
Číslo výrobku 1177484
Hetmal Plus je interiérová disperzní bílá barva s vysokou krycí schopností. Zvýšená bělost 94% (MgO), matný vzhled, barva je vhodná také na sádrokarton. Doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby, průmyslové prostory apod.
Údaje výrobce
HET spol. s r.o.
Ohníč 61
417 65 Ohníč
obchod@het.cz
8594002530112
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Omítka, Beton, Zdivo |
| Oblast použití: | Interiér |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Zpracování: | Válečkování, natírání |
| Voňavé vlastnosti: | Charakteristické |
| Vhodný pro podklad: | Omítka, beton, zdivo, sádrokarton, tapeta |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 8,0 kg |
| Výška: | 19,8 cm |
| Šířka: | 28,8 cm |
| Hloubka: | 18,8 cm |





