Het Hetmal Plus 14 kg + 2 kg

Číslo výrobku 1144211

  • Matná
  • Rychleschnoucí
  • Vysoká krycí schopnost
Informace o výrobku
399,-
24,94 Kč / kg

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

115 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 1144211

Tato interiérová disperzní matná bílá barva má vysokou krycí schopnost. Je odolná vůči otěru za sucha, vodou ředitelná, paropropustná a také rychleschnoucí. Balení má 16 kg.

Doporučujeme pro komerční a obývací prostory, kanceláře, školy, chodby,průmyslové aplikace. Het Hetmal Plus je k vnitřním nátěrům stěn a stropů, vápenných a vápenocementových omítek, betonových panelů a monolitů, papírových tapet k tomu určených, apod. Barva je vhodná k přetírání starých nosných vrstev interiérových barev. Výrobek splňuje požadavky pro nátěry povrchů, které mohou přicházet do nepřímého a přímého nahodilého styku s potravinami. Nátěr vytváří matný, paropropustný povrch, který je odolný vůči standardní vlhkosti v místnostech a odolný vůči otěru suchou látkou. Natřený povrch nesmí být ve stálém kontaktu s vodou a nesmí být vystaven kondenzující vlhkosti. Zaschlý nátěr krátkodobě odolá teplotě okolo 70 °C. Barva Het Hetmal Plus je vhodná pro výmalbu obývacích a komerčních prostor, chodeb, kanceláří, škol, průmyslových prostor apod. Zvýšená bělost 93 % (MgO), vysoká vydatnost, matný vzhled, odolnost vůči otěru za sucha, paropropustnost, snadná tónovatelnost.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Oblast použití:Vnitřní

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Jiní zákazníci koupili také

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru