Dulux Interiérová emulzní barvy Perfect White 15 + 2 kg
Číslo výrobku 6862056Popis výrobku
Číslo výrobku 6862056
Dulux Perfect White
Dulux Perfect White je sněhově bílá akrylátová emulzní barva krémové konzistence s dokonalým rozlivem a perfektním výsledným vzhledem. Je hluboce matná, tixotropní (při aplikaci neodkapává), otěruvzdorná (třída otěru III.) a vysoce paropropustná. Snadno se aplikuje.
Dulux Perfect White je vhodný na omítky (cementové, vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartonové desky, papírové a sklo vláknité tapety. Vhodný do interiéru na dekorační a ochranné nátěry stěn a stropů.
Specifikace:
Teoretická vydatnost: až 15 m2/l
Doporučený počet vrstev: 1-2
Zasychání: 2-4 hodiny
Hustota: 1,38 g/cm3
Třída otěru: III za mokra ČSN EN 13330
Ředění: čistá voda
Aplikace: štětcem, válečkem, stříkáním
Výsledný vzhled: mat
Podrobnější informace naleznete v technickém listu. K dispozici ke stažení v sekci "Datové listy".
Údaje výrobce
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
8590627983739
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Stěny, stropy |
| Oblast použití: | Interiér |
| Základní materiál: | Akryl |
| Bez rozpouštědel: | Obsahuje rozpouštědla |
| Stupeň lesku: | Matná |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Třída krycí schopnosti: | 1 - Nejvyšší krycí síla |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Odolnost proti oděru za mokra DIN EN 13300: | 3 - Odolnost při mytí |
| Teplota zpracování: | 10 °C |
| Zpracování: | Válečkování, natírání, stříkání |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Spotřeba m2/ml: | 15 ml |
| Vhodný pro podklad: | Omítka, beton, zdivo, sádrokarton |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 17,0 kg |
| Výška: | 29,2 cm |
| Šířka: | 29,2 cm |
| Hloubka: | 29,2 cm |






