Dulux Interiérová emulzní barva Bílá penetrace 4,5 kg
Číslo výrobku 6469969Popis výrobku
Číslo výrobku 6469969
Dulux Bílá Penetrace je disperzní krycí základní nátěr na stěny a stropy v interiéru, který vyrovnává savost, sjednocuje povrch a zajištuje tak optimální podklad pro vrchní nátěr. Díky skvělé kryvosti zároveň nahrazuje 1. vrstvu nátěru! Zlepšuje přilnavost finální vrstvy emulzních nátěrů (disperzní, akrylové, vinylové aj.) Zvýrazňuje dekorativní efekt a dokonalost výsledného vzhledu vrchního nátěru. Zajištuje správnou mikroventilaci povrchu (dýchání stěn). Snadno se nanáší, rychle schne a neodkapává.
Dulux bílá penetrace je určena jako základní nátěr na stěny a stropy v interiéru, který zároveň nahrazuje 1. vrstvu nátěru. Je vhodná na omítky (cementové, vápenocementové), beton, sádrové podklady, sádrokartonové desky, papírové a sklovláknité tapety. Rovněž je vhodná i na natřené povrchy k přemalování tmavých odstínů.
Specifikace:
Teoretická vydatnost: až 12 m2/l v jedné vrstvě
Doporučený počet vrstev: 1-2 vrstvy
Zasychání: 2-4 hodiny
Hustota: 1,53 g/cm3
VOC: max. 29 g/l
Ředění: čistá voda
Výsledný vzhled: matný
Údaje výrobce
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
8590627983777
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Stěny, stropy |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Základní materiál: | Na vodní bázi |
| Bez rozpouštědel: | Obsahuje rozpouštědla |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Třída krycí schopnosti: | 2 - Dobrá krycí síla |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Teplota zpracování: | 10 °C |
| Zpracování: | Válečkování, natírání, stříkání |
| Suchý na povrchu po cca: | 4 h |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Slouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Spotřeba m2/ml: | 12 ml |
| Vhodný pro podklad: | Omítka, beton, zdivo, sádrokarton, tapeta |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 4,67 kg |
| Výška: | 19,8 cm |
| Šířka: | 19,8 cm |
| Hloubka: | 15,7 cm |







