Rust-Oleum Lak na nábytek, transparentní, 125 ml
Číslo výrobku 5439542Popis výrobku
Číslo výrobku 5439542
Tento vysoce odolný transparentní lak chrání a vylepšuje natřený povrch. Pro odolnou, dlouhodobou úpravu použijte s křídovou vrchní barvou na nabytek Rust-Oleum.
Údaje výrobce
RUST-OLEUM Europe - Martin Mathys N.V./S.A.
Kolenbergstraat 23
3545 Zelem
info@rustoleum.eu
5413436053697,5413436060404
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Nábytek, dekor. výrobky |
| Oblast použití: | Interiér |
| Vzhled: | Shabby chic |
| Základní materiál: | Na vodní bázi |
| Bez rozpouštědel: | Neobsahuje rozpouštědla |
| Dlouhodobá ochrana: | S dlouhodobou ochranou |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Doporučený počet nátěrů: | 1 ks |
| Druh nátěru: | Bezbarvá |
| Teplota zpracování: | 10 °C |
| Zpracování: | Válečkování, natírání |
| Přetíratelný od cca: | 2 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 4 h |
| Bez konzervačních látek: | S konzervanty |
| Voňavé vlastnosti: | Bez výrazného zápachu |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Vhodné na dětské hračky (DIN EN 71-3): | Vhodné pro dětské hračky |
| Spotřeba m2/ml: | 14 ml |
| Vhodný pro podklad: | Dřevo, již lakované povrchy |
| Objem (l): | 0 125 l |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 190 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šířka: | 6,1 cm |
| Hloubka: | 6,1 cm |









