OBI Premium Bezbarvý lak vysoce lesklý 750 ml
Číslo výrobku 1605203Popis výrobku
Číslo výrobku 1605203
Kvalitní vysoce lesklý bezbarvý lak na bázi umělé pryskyřice pro bezbarvé, odolné nátěry dřevěného nábytku, jako jsou např. stoly, židle atd., pro vnitřní i venkovní použití. OBI Premium bezbarvý lak neobsahuje aromáty, snadno se aplikuje, má velmi dobrou roztíratelnost a je odolný proti nárazům a úderům. Lze jej také použít na jiné dřevěné povrchy, jako např. dřevěné obložení, dveře, apod., nebo ve formě bezbarvého ochranného nátěru na lakovaných plochách.
Obsah vystačí na cca 8 m2.
Údaje výrobce
MEFFERT AG FARBWERKE
SANDWEG 15
55543 BAD KREUZNACH
info@meffert.com
4004014108116,4003498441955,4003498363035,4004014323090
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Dřevo, lakované plochy |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Odolnost proti povětrn. vlivům a UV záření: | Velmi vysoká |
| Základní materiál: | Obsahující rozpouštědla |
| Bez rozpouštědel: | Obsahuje rozpouštědla |
| Stupeň lesku: | Vysoce lesklá |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Druh nátěru: | Bezbarvá |
| Teplota zpracování: | 5 °C |
| Zpracování: | Válečkování, natírání, stříkání |
| Přetíratelný od cca: | 24 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 4 h |
| Bez konzervačních látek: | Bez konzervantů |
| Vhodné pro alergiky na isothiazolinon: | Vhodné |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Vhodné na dětské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pro dětské hračky |
| Vhodný pro podklad: | Dřevo |
| Objem (l): | 0,75 l |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 675 g |
| Výška: | 11,9 cm |
| Šířka: | 9,9 cm |
| Hloubka: | 9,9 cm |







