LUXOL Interiérový lak AQUA matný 0,75 l
Číslo výrobku 3716792Popis výrobku
Číslo výrobku 3716792
LUXOL Interiérový lak AQUA je bezbarvý lak pro nátěry dřevěných ploch v interiéru, jako je například nábytek, dřevěné obložení, židle, stoly, dveře a jiné dekorativní předměty ze dřeva. Produkt má vynikající zpracovatelnost, rozliv a finální vzhled, který je dostupný v lesku i matu. Produkt je na vodní bázi, rychle schne a nezapáchá.
Údaje výrobce
AkzoNobel Coatings CZ, a.s.
Vyskočilova 1481/4
Praha 4 - Michle
14000 Brumlovka - Budova BETA
helplinecz@akzonobel.com
8590627115666
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Dřevo |
| Oblast použití: | Interiér |
| Základní materiál: | Na vodní bázi |
| Bez rozpouštědel: | Neobsahuje rozpouštědla |
| Dlouhodobá ochrana: | S dlouhodobou ochranou |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Druh nátěru: | Bezbarvá |
| Teplota zpracování: | 5 °C |
| Zpracování: | Válečkování, natírání |
| Přetíratelný od cca: | 2 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 2 h |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Spotřeba m2/ml: | 20 ml |
| Vhodný pro podklad: | Dřevo |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 895 g |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šířka: | 10,0 cm |
| Hloubka: | 10,0 cm |









