30.5.2020 7:06


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Makita Benzínová řetězová pila EA3500S

Číslo výrobku 5392717

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Benzínové řetězové pily

Každý příjemce zásilky musí být při kontaktu s řidičem vybaven ochrannou rouškou nebo musí mít alespoň jiným způsobem (šátkem, šálou, jinou textilií) zakrytá ústa a nos.

Popis výrobku

Číslo výrobku 5392717

Makita benzínová řetězová pila EA3500S zaujme vysokým výkonem a univerzálním použitím. S průměrem 35 cm snadno řeže kmeny stromů a je tak ideálním pomocníkem při náročných pracích na zahradě.

Bezchybné zpracování
Makita řetězová pila má klikovou skříň z kvalitního hliníku a je vybavená tlakově litým válcem. Navíc má takzvaný EasyStart, který zaručuje snadné startování díky překonání kompresního odporu pomocí pružin a optimalizovanému řízení motoru. Ovládání jednou páčkou Touch & Stop přesvědčí snadno rozpoznatelnými polohami pro startování za studena, provoz a vypnutí. Memory Power Ignition (MPI) se navíc postará o snadné opětovné startování a ruční palivové čerpadlo je dalším pomocníkem pro pohodlné startování.

Vždy je zaručena bezpečná práce
Z bezpečnostních důvodů je víčko nádrže opatřeno výstupkem jako ochranným zařízením, které ho chrání před horkými součástmi. Bezpečnou práci zaručuje také brzda řetězu SafetyMatic, která v případě zpětného rázu zastaví řetěz ve zlomku sekundy. Nastavitelné čerpadlo řetězového oleje navíc brání jeho čerpání při chodu na volnoběh a katalyzátor snižuje znečištění výfukovými plyny a chrání tak životní prostředí.

Inovativní technika
Odstředivá spojka má profesionální kvalitu a zajišťuje vynikající přenos síly na pilový řetěz. Pro snadné a rychlé stanovení měr je zadní rukojeť vybavena v délce 33 cm značkami. Tlumení tvořené 4 ocelovými pružinami snižuje vibrace. Boční napínání řetězu zajišťuje pohodlnou montáž a napnutí řetězu pily.

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Zdvihový objem:35 cm³
Rychlost řezu:25 m/s
Délka pilového listu:40 cm
Řetězové kolo:3/8"
Beznářaďová výměna řetězu a napínání řetězu:Ne
Průzor stavu řetězového oleje:Ne
Výkon:1,7 kW
Výkon:1,7 PS
Jednoruční pila:Ne
Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:4,40 kg
Výška:27,3 cm
Šířka:24,7 cm
Hloubka:41,5 cm

Hodnocení (0)

Pro tento výrobek nebylo doposud vloženo žádné hodnocení.

Buďte první! Ohodnoťte výrobek jako první a podělte se o své zkušenosti s námi i s dalšími zákazníky OBI.

Podmínky účasti a další podrobnosti najdete zde www.obi.cz/soutez.
Platnost do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru