Cook&Wash Kuchyňský běhoun Wood Bon Appetit, 50 x 150 cm
Číslo výrobku 5851381Popis výrobku
Číslo výrobku 5851381
Designový kuchyňský běhoun vysoké kvality. Chrání podlahu, je protiskluzový a příjemný na dotek. Vybrané barvy a design jsou velmi dekorativní. Velmi snadno se udržuje, díky vlastnostem Microflex Back je možné běhoun prát při teplotě 30°C. Je vyroben ze 100% polyamidu a gramáž běhounu činí 300 gr/m2.
Údaje výrobce
MD Mattings B.V.
Sisalstraat 65
8281JJ Genemuiden
info@md-entree.nl
8718754875356
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Stylové: | Moderní |
| Materiálové složení: | 100 % polyamid |
| Hypoalergenní: | Není antialergické |
| Protiskluzové: | Odolnost proti smyku/skluzu |
| Vhodné pro podlahové topení: | Vhodné pro podlahové topení |
| Obytný prostor: | Kuchyň |
| Typ výroby: | Strojově tuftováno |
| Výška vlasu cca: | 5 mm |
| Jakost: | Nízký vlas |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Materiál kobercového flóru: | 100 % polyamid |
| Motiv: | Nápisy |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,20 kg |
| Výška: | 5 mm |
| Šířka: | 50,0 cm |
| Hloubka: | 150,0 cm |





