Bestway Bazén Power Steel Vista 427 x 250 x 100 cm
Číslo výrobku 6139448Popis výrobku
Číslo výrobku 6139448
Tento bazén s robustními ocelovými trubkami lze postavit bez použití nářadí. Díky praktickému systému Seal&Lock v kombinaci s ocelovými T-konektory je Power Steel Pool obzvláště stabilní. Robustní, 3-vrstvý materiál TriTech, ochrana proti korozi a nepřilnavý povlak zajišťují mnoho let plných zábavy při koupání! Vnější stěna ve světle krémově šedé hladce zapadá do zahradního prostředí. Kromě bezpečnostního žebříku a plachty obsahuje bazénová sada také kartušový filtrační systém pro nekomplikované čištění bazénu. Kromě toho dodávaný chemický podavač ChemConnect zajišťuje čistou a zdravou vodu. Tyto užitečné doplňky konečně splní touhu po vlastním bazénu!
Vlastnosti:
- Vodní kapacita (90%): 7250 litrů
- Robustní 3-vrstvý materiál TriTech
- PVC páska pro extra stabilitu na koncích bazénu
- Barva: vzhled kamenné zdi (krémově šedá)
- Vzhled podlahy v dlaždicích
- 2 integrovaná okna ve stěnách bazénu (1 z každé strany)
- Jednoduchá montáž možná bez použití nářadí
- Integrovaný vypouštěcí ventil s adaptérem zahradní hadice
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126094950
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Tvar bazénu: | Oválný |
| Možnost zapuštění: | Bez možnosti zapuštění |
| Bazén může být volně stojící: | Volně stojící |
| Filtru: | Kartušové filtry |
| Včetně bazénového žebříku: | S bazénovým žebříkem |
| Včetně krytu: | S krytem |
| Barva vnitřní části bazénu: | Modrá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 47,1 kg |
| Výška: | 100,0 cm |
| Šířka: | 4,27 m |
| Hloubka: | 2,50 m |























