MARIMEX Bazénová hadice modrá 5/4", pr. 32 mm, 5 m
Číslo výrobku 6270235Popis výrobku
Číslo výrobku 6270235
Bazénová hadice Marimex je vhodná na propojení filtrace a bazénu. Lze využít i k připojení dalšího příslušenství, jako je UV lampa, Solinátor nebo bazénové vysavače.
Údaje výrobce
Marimex CZ s.r.o.
Libušská 221/264a
14200 Česká republika, Praha 4
shop@marimex.cz
8590517990953
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Odolné vůči chlóru: | Odolné vůči chlóru |
| Průměr: | 32 |
| Průměr připojovací hadice: | 32 mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Modrá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 1,00 kg |
| Výška: | 3,2 cm |
| Šířka: | 3,2 cm |
| Hloubka: | 5,00 m |









