Intex Easy Dětský bazén Happy Crab pr. 183 x 51 cm
Číslo výrobku 6234918Popis výrobku
Číslo výrobku 6234918
Intex Easy Dětský bazén Happy Crab pro zábavu za horkých letních dní. Rozměry 183 x 51 cm poskytují dostatek místa na hraní. Objem vody při naplnění bazénu do výšky 41 cm je 880 l. Pro děti od 3 let.
Údaje výrobce
Intex Trading B.V.
Ettenseweg 46
4706 PB Roosendaal
sales@steinbach.at
6941057420455
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Tvar bazénu: | Kulatý |
| Vnější délka: | 183 cm |
| Vnější šířka: | 183 cm |
| Vnější výška: | 51 cm |
| Vnější průměr: | 183 cm |
| Možnost zapuštění: | Bez možnosti zapuštění |
| Bazén může být volně stojící: | Volně stojící |
| Filtru: | Bez filtru |
| Včetně bazénového žebříku: | Bez bazénového žebříku |
| Včetně krytu: | Bez krytu |
| Objem (l): | 880 l |
| Barva vnějšího obložení: | Červená |
| Barva vnitřní části bazénu: | Modrá |
| Vnější materiál: | Vinyl |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 3,00 kg |
| Výška: | 51,0 cm |
| Šířka: | 183,0 cm |
| Hloubka: | 183,0 cm |





