Bestway Bazén Fast Set vč. čerpadla a kartuše, vzhled ratanu, pr. 457 x 84cm
Číslo výrobku 6139208Popis výrobku
Číslo výrobku 6139208
Bestway Fast Set
S touto snadno sestavitelnou bazénovou sadou Bestway Fast Set bude bazén připraven ke koupání během okamžiku! Je to snadné - najděte rovnou plochu, nafoukněte horní prstenec a bazén už se po naplnění sám srovná a postaví. Jakmile koupací sezóna skončí, vodu zase snadno vypustíte pomocí integrovaného vypouštěcího ventilu během chvíle. Poté už jen stačí bazén složit a uskladnit na příští sezónu.
Bazény Bestway Fast Set jsou vyrobeny z třívrstvého materiálu, který je o 15 % odolnější vůči roztržení, o 33 % odolnější vůči roztažení a o 83 % odolnější vůči roztržení a propíchnutí než běžné PVC. Materiál je vyztužený pro trvanlivost, odolnost vůči propíchnutí a roztržení, má UV ochranu a dlouhou životnost. Díky UV ochraně se nemusíte bát, že se materiál na slunci poškodí.
Technické parametry
Rozměr (průměr x výška): 457 x 84 cm
Výška vodní hladiny: 74 cm
Objem při 80% naplnění: 9677 l
Barva: vzhled ratanu
Materiál: odolný 3vrstvý PVC materiál
Možnost připojení filtračního čerpadla: ano - průměr připojení 32 mm
Integrovaný vypouštěcí ventil: ano - s adaptérem na zahradní hadici
Bezpečnostní ventil: ano
Plnění bazénu: vzduchovým kroužkem
Kartušové filtrační čerpadlo: 220-240 V, trafo 12 V, 40 W, třída ochrany II
Kartušové filtrační čerpadlo výkon: 2006 l/h
Kartušové filtrační čerpadlo průtok: 1817 l/h
Kartušové filtrační čerpadlo pro bazény s objemem: 1100-14300 l
Součástí balení
- Bazén Bestway Fast Set 457 x 84 cm
- Filtrační kartušové čerpadlo Bestway 2006 l/h
- Kartušový filtr vel. II 10,6 x 13,6 cm
- 2 x hadice 1,5 m pr. 32 mm
- 4 x hadicová spona
- 1 x vstupní/1 x výstupní sítko pr. 32 mm
- Samolepicí opravná záplata
- Kartonová krabice
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126094295
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Tvar bazénu: | Kulatý |
| Možnost zapuštění: | Bez možnosti zapuštění |
| Bazén může být volně stojící: | Volně stojící |
| Filtru: | Kartušové filtry |
| Včetně bazénového žebříku: | Bez bazénového žebříku |
| Včetně krytu: | Bez krytu |
| Barva vnějšího obložení: | Šedá |
| Barva vnitřní části bazénu: | Modrá |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 21,4 kg |
| Výška: | 84,0 cm |
| Šířka: | 4,57 m |
| Hloubka: | 4,57 m |
















