Bestway Bazén Fast Set vč. čerpadla a kartuše, modrý, pr. 366 x 76 cm
Číslo výrobku 6760904Popis výrobku
Číslo výrobku 6760904
Bestway Fast Set
S touto snadno sestavitelnou bazénovou sadou Bestway Fast Set bude bazén připraven ke koupání během okamžiku! Je to snadné - najděte rovnou plochu, nafoukněte horní prstenec a bazén už se po naplnění sám srovná a postaví. Jakmile koupací sezóna skončí, vodu zase snadno vypustíte pomocí integrovaného vypouštěcího ventilu během chvíle. Poté už jen stačí bazén složit a uskladnit na příští sezónu.
Bazény Bestway Fast Set jsou vyrobeny z třívrstvého materiálu, který je o 15 % odolnější vůči roztržení, o 33 % odolnější vůči roztažení a o 83 % odolnější vůči roztržení a propíchnutí než běžné PVC. Materiál je vyztužený pro trvanlivost, odolnost vůči propíchnutí a roztržení, má UV ochranu a dlouhou životnost. Díky UV ochraně se nemusíte bát, že se materiál na slunci poškodí.
Technické parametry
Rozměr (průměr x výška): 366 x 76 cm
Výška vodní hladiny: 66 cm
Objem při 80% naplnění: 5377 l
Barva: modrá
Materiál: odolný 3vrstvý PVC materiál
Možnost připojení filtračního čerpadla: ano - průměr připojení 32 mm
Integrovaný vypouštěcí ventil: ano - s adaptérem na zahradní hadici
Bezpečnostní ventil: ano
Plnění bazénu: vzduchovým kroužkem
Kartušové filtrační čerpadlo: 220-240 V, trafo 12 V, 23 W, třída ochrany II
Kartušové filtrační čerpadlo výkon: 1249 l/h
Kartušové filtrační čerpadlo průtok: 1060 l/h
Kartušové filtrační čerpadlo pro bazény s objemem: 1100-8300 l
Součástí balení
- Bazén Bestway Fast Set 366 x 76 cm
- Filtrační kartušové čerpadlo Bestway 1249 l/h
- Kartušový filtr vel. I 8 x 9 cm
- 2 x hadice 1,5 m pr. 32 mm
- 4 x hadicová spona
- 1 x vstupní/1 x výstupní sítko pr. 32 mm
- Samolepicí opravná záplata
- Kartonová krabice
Údaje výrobce
Bestway Europe S.p.a
Via della Resistenza 5
20098 San Giuliano Milanese
compliance@bestwaycorp.eu
6942138951394
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ produktu Bazén: | Fast Set Pool |
| Tvar bazénu: | Kulatý |
| Vnější délka: | 366 cm |
| Vnější šířka: | 366 cm |
| Vnější výška: | 76 cm |
| Vnější průměr: | 366 cm |
| Možnost zapuštění: | Bez možnosti zapuštění |
| Bazén může být volně stojící: | Volně stojící |
| Filtru: | Kartušové filtry |
| Včetně bazénového žebříku: | Bez bazénového žebříku |
| Včetně krytu: | Bez krytu |
| Barva vnějšího obložení: | Modrá |
| Barva vnitřní části bazénu: | Modrá |
| Vnější materiál: | PVC |
| Materiál Vnitřní plášť: | PVC |
| Dávkovač chemickálií: | Bez dávkovače chemikálií |
| Výška plnění (cm): | 61 cm |
| Montáž bazénu: | Nafouknutím |
| Design bazénu: | Jednobarevný |
| Nafukovací dno: | Bez nafukovacího dna |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 14,4 kg |
| Výška: | 76,0 cm |
| Šířka: | 3,66 m |
| Hloubka: | 3,66 m |















