Bestway Bazén Fast Set bez čerpadla, modrý, pr. 183 x 51 cm
Číslo výrobku 6139158Popis výrobku
Číslo výrobku 6139158
Bestway Fast Set
S touto snadno sestavitelnou bazénovou sadou Bestway Fast Set bude bazén připraven ke koupání během okamžiku! Je to snadné - najděte rovnou plochu, nafoukněte horní prstenec a bazén už se po naplnění sám srovná a postaví. Jakmile koupací sezóna skončí, vodu zase snadno vypustíte během chvíle. Poté už jen stačí bazén složit a uskladnit na příští sezónu.
Bazény Bestway Fast Set jsou vyrobeny z třívrstvého materiálu, který je o 15 % odolnější vůči roztržení, o 33 % odolnější vůči roztažení a o 83 % odolnější vůči roztržení a propíchnutí než běžné PVC. Materiál je vyztužený pro trvanlivost, odolnost vůči propíchnutí a roztržení, má UV ochranu a dlouhou životnost. Díky UV ochraně se nemusíte bát, že se materiál na slunci poškodí.
Technické parametry
Rozměr (průměr x výška): 183 x 51 cm
Výška vodní hladiny: 41 cm
Objem při 80% naplnění: 940 l
Barva: modrá
Materiál: odolný 3vrstvý PVC materiál
Možnost připojení filtračního čerpadla: ne
Integrovaný vypouštěcí ventil: ne
Bezpečnostní ventil: ano
Plnění bazénu: vzduchovým kroužkem
Součástí balení
- Bazén Bestway Fast Set 183 x 51 cm
- Samolepicí opravná záplata
- Kartonová krabice
Údaje výrobce
Bestway Europe S.p.a
Via della Resistenza 5
20098 San Giuliano Milanese
compliance@bestwaycorp.eu
4048126093212,6942138967630
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ produktu Bazén: | Nadzemní bazény |
| Tvar bazénu: | Kulatý |
| Vnější délka: | 183 cm |
| Vnější šířka: | 183 cm |
| Vnější výška: | 51 cm |
| Vnější průměr: | 183 cm |
| Možnost zapuštění: | Možnost zapuštění |
| Bazén může být volně stojící: | Volně stojící |
| Filtru: | Bez filtru |
| Včetně bazénového žebříku: | Bez bazénového žebříku |
| Včetně krytu: | Bez krytu |
| Objem (l): | 940 l |
| Barva vnějšího obložení: | Modrá |
| Barva vnitřní části bazénu: | Modrá |
| Vnější materiál: | PVC |
| Materiál Vnitřní plášť: | PVC |
| Dávkovač chemickálií: | Bez dávkovače chemikálií |
| Montáž bazénu: | Nafouknutím |
| Design bazénu: | Jednobarevný |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Výška: | 51,0 cm |
| Šířka: | 183,0 cm |
| Hloubka: | 183,0 cm |



















