PRIMALEX Barva na domácí bílou techniku a sanitu ve spreji 400 ml
Číslo výrobku 5711569Popis výrobku
Číslo výrobku 5711569
Rychleschnoucí bílá syntetická barva Primalex s vysoce lesklým finálním vzhledem, tvrdým povrchem a výbornou přídržností umožňující lehce opravit povrchy všech bílých domácích spotřebičů jako jsou ledničky, mrazničky, pračky a sporáky. Hodí se i na opravy poškození vnějších částí umyvadel, van a ohřívačů vody. Je odolná vůči horké vodě i slabým kyselinám. Nežloutne. Vhodná pro interiér i exteriér.
Technické parametry:
Doporučený počet vrstev: 2-2,5 m2/balení
Vydatnost v jedné vrstvě: 2-2,5 m2/balení
Doba schnutí při T 25 °C možné přestříkat: 30 minut
Doba schnutí při T 25 °C úplné zaschnutí: 24 hodin
Konečný vzhled: lesklý
Pro mytí pomůcek a úkapů doporučujeme řadidla S6006 a S6001.
Údaje výrobce
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
5201569840587
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Dlouhodobá ochrana: | S dlouhodobou ochranou |
| Stupeň lesku: | Lesklé provedení |
| Doporučený počet nátěrů: | 3 ks |
| Třída krycí schopnosti: | 2 - Dobrá krycí síla |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Teplota zpracování: | 5 °C |
| Zpracování: | Rozstřikování |
| Přetíratelný od cca: | 0,5 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 0,5 h |
| Voňavé vlastnosti: | Charakteristické |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Spotřeba m2/ml: | 2,5 ml |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 385 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šířka: | 6,5 cm |
| Hloubka: | 6,5 cm |







