PRIMALEX Barva na disky kol ve spreji stříbrná 400 ml
Číslo výrobku 5711577Popis výrobku
Číslo výrobku 5711577
Kvalitní syntetická barva Primalex, která během několika minut dodá diskům a ráfkům kol dlouhodobou ochranu proti korozi, odlétajícím kamínkům nebo posypové soli při zachování vysoce lesklého vzhledu. Je stabilní, trvale odolná vůči mytí v mycích linkách a vůči oprýskání. Barva je vhodná také na hliníkové materiály.
Technické parametry:
Doporučený počet vrstev: 2
Vydatnost v jedné vrstvě: 2-2,5 m2/balení
Doba schnutí při T 25 °C možné přestříkat: 30 minut
Doba schnutí při T 25°C úplné zaschnutí: 24 hodin
Konečný vzhled: lesklý
Pro mytí pomůcek a úkapů doporučujeme ředidla S6006 a S6001.
Údaje výrobce
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
5201569840617
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Dlouhodobá ochrana: | S dlouhodobou ochranou |
| Stupeň lesku: | Lesklé provedení |
| Doporučený počet nátěrů: | 2 ks |
| Třída krycí schopnosti: | 2 - Dobrá krycí síla |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Teplota zpracování: | 5 °C |
| Zpracování: | Rozstřikování |
| Přetíratelný od cca: | 0,5 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 0,5 h |
| Voňavé vlastnosti: | Charakteristické |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Spotřeba m2/ml: | 2,5 ml |
| Vhodný pro podklad: | Kov |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 385 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šířka: | 6,5 cm |
| Hloubka: | 6,5 cm |







