Remal Malířská barva Color magnolie 250 g

Číslo výrobku 5441712

  • Vodouředitelná natónovaná barva
  • Odolnost proti oděru za mokra
  • Výborná paropropustnost
Informace o výrobku
59,-
236,- Kč / kg

Cena vč. DPH 21%, plus náklady na doručení.

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

6 výrobků skladem

Popis výrobku

Číslo výrobku 5441712

Remal Color je vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech. Světlejší odstíny se připravují poměrovým mícháním s bílým odstínem barvy Remal Color. Svým složením je ekologicky nezávadný a příznivý životnímu prostředí. Výborně kryje, je prodyšná a otěruvzdorná. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech (díky výborné paropropustnosti). Barva vykazuje odolnost proti oděru za mokra - měřeno dle ČSN EN ISO 11998 - třída 5. (klasifikace dle EN 13300).

Vydatnost 12 m2/1 kg naředěné barvy pro jeden nátěr.

Doporučený nátěrový postup:
Nátěr se provádí barvou ředěnou v poměru 1 díl barvy a 0,1 až 0,2 dílu vody v jedné nebo dvou vrstvách štětkou, válečkem nebo stříkáním. Před nátěrem odstínů citronová, banán, mango, meruňka a broskev doporučujeme pro zvýšení kryvosti barevnost podkladu sjednotit 1x nátěrem bílou malířskou barvou např. REMAL PLUS. Světlejší odstíny můžeme připravit smícháním s bílou malířskou barvou (např. REMAL SNĚHOBÍLÝ). Další vrstvy nanášejte nejdříve po dokonalém zaschnutí.

Doporučené ředění:
Pro první vrstvu přimíchejte na 1 kg barvy max. 0,4 l (40 %) vody, pro další vrstvy přimíchejte na 1 kg barvy max. 0,3 l (30 %) vody. Další vrstvy nanášejte nejdříve po dokonalém zaschnutí. Na vyrovnání děr, trhlin a nerovných ploch použijeme REMAL STĚRKU. Na problematická místa (proteklé fleky apod.) je vhodné použít izolační nátěr REMAL FLEK-STOP. Teplota podkladu a prostředí nesmí při aplikaci klesnout pod +5 °C. Před nátěrem odstínů citronová, banán, mango, meruňka a broskev doporučujeme pro zvýšení kryvosti barevnost podkladu sjednotit 1 x nátěrem bílou malířskou barvou - např. Remal plus.

Rozměry a hmotnost (netto)
Hmotnost:300 g
Výška:6,5 cm
Šířka:7,5 cm
Hloubka:7,5 cm

Spedition
Balík
Zasílací cena tohoto zboží je 99 Kč.

Toto zboží je dodáváno jako balík a bude doručen za 2-3 dny. Zasílací cena není založena na počtu položek zboží, ale na položce zboží s nejvyšší přepravní cenou v rámci Vaší objednávky.

Větší zboží, které nelze poslat jako balík, Vám bude dodáno spediční službou. Spedice je povinna dodat zboží pouze k obytnému prostoru.

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru