OBI Sprej zinek - hliník stříbrošedý 150 ml
Číslo výrobku 5129069Popis výrobku
Číslo výrobku 5129069
Zinková hliníková speciální stříkací barva na bázi syntetické pryskyřice je určená pro ochranu galvanizovaných materiálů a kovů náchylných ke korozi, jako je potrubí, zábradlí, ventilační zařízení, ocelové konstrukce, ploty atd. Nabízí katodickou ochranu proti korozi a velmi dobrou elektrickou vodivost.
Údaje výrobce
Peter Kwasny GmbH
Heilbronner Straße 96
74831 Gundelsheim
info@kwasny.de
4015962189652
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Ploty, pletivo, zábradlí, jízdní kola, dveře |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Odolnost proti povětrn. vlivům a UV záření: | Vysoké |
| Základní materiál: | Obsahující rozpouštědla |
| Bez rozpouštědel: | Obsahuje rozpouštědla |
| Dlouhodobá ochrana: | S dlouhodobou ochranou |
| Stupeň lesku: | Matná |
| Třída krycí schopnosti: | 1 - Nejvyšší krycí síla |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Odolnost proti oděru za mokra DIN EN 13300: | 3 - Odolnost při mytí |
| Zpracování: | Rozstřikování |
| Bez konzervačních látek: | Bez konzervantů |
| Vhodné pro alergiky na isothiazolinon: | Vhodné |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Vhodné na dětské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pro dětské hračky |
| Spotřeba m2/ml: | 4 ml |
| Vhodný pro podklad: | Kov, zinek |
| Objem (l): | 0,15 l |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 196 g |
| Výška: | 13,8 cm |
| Šířka: | 5,4 cm |
| Hloubka: | 5,4 cm |





