OBI Lak kladívkový antracit 400 ml
Číslo výrobku 5129291Popis výrobku
Číslo výrobku 5129291
Lesklá, rychleschnoucí kvalitní sprejová barva na bázi syntetické pryskyřice k dosažení speciálního kladívkového laku.
Barvu ve spreji lze využít např. na poštovní schránky, zábradlí, krabice na nářadí, květináče a mnoho dalšího. Lze použít na kovy, dřevo, kámen, sklo a plasty vhodné pro lakování.
Údaje výrobce
Peter Kwasny GmbH
Heilbronner Straße 96
74831 Gundelsheim
info@kwasny.de
4015962189317
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálně vhodné pro: | Nábytek, dekor. výrobky |
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Odolnost proti povětrn. vlivům a UV záření: | Vysoké |
| Základní materiál: | Obsahující rozpouštědla |
| Bez rozpouštědel: | Obsahuje rozpouštědla |
| Dlouhodobá ochrana: | S dlouhodobou ochranou |
| Stupeň lesku: | Lesklé provedení |
| Třída krycí schopnosti: | 1 - Nejvyšší krycí síla |
| Druh nátěru: | Krycí |
| Odolnost proti oděru za mokra DIN EN 13300: | 3 - Odolnost při mytí |
| Zpracování: | Rozstřikování |
| Bez konzervačních látek: | Bez konzervantů |
| Vhodné pro alergiky na isothiazolinon: | Vhodné |
| Slouží zároveň jako základní nátěr: | Neslouží současně i jako základní nátěr |
| Modrý anděl: | Bez certifikace „Modrý anděl“ |
| Možnost tónování pomocí plné a tón. Barvy: | Netónovatelné |
| Vhodné na dětské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pro dětské hračky |
| Spotřeba m2/ml: | 2,5 ml |
| Objem (l): | 0,4 l |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 425 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šířka: | 6,8 cm |
| Hloubka: | 6,8 cm |





