Dupli-color Barva ve spreji Cement look Assuan světlá 400 ml
Číslo výrobku 6238323Popis výrobku
Číslo výrobku 6238323
Dupli-color Cement look světlá Assuan 400 ml barva ve spreji pomůže vytvořit trendy betonový vzhled bytových doplňků jako jsou například vázy, mísy či dávkovače mýdla v koupelně. S novou řadou Dupli-color Cement look dosáhnete rychlých a optimálních výsledků pro cementový vzhled povrchů. Nastříkáním jemné mlhy efektového spreje lze dosáhnout vzhledu minerálního povrchu. Pro venkovní aplikaci se na závěr doporučuje použít matný bezbarvý lak. Tato barva má vynikající přilnavost, odolnost vůči světlu bez žloutnutí a bez nepříjemného zápachu.
Údaje výrobce
European Aerosols GmbH
Kurt-Vogelsang-Straße 6
74855 Haßmersheim
info-de@european-aerosols.com
4048500521621
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblast použití: | Interiér a exteriér |
| Odolnost proti povětrn. vlivům a UV záření: | Vysoké |
| Vzhled: | Vzhled betonu |
| Základní materiál: | Vodou ředitelné |
| Suchý na povrchu po cca: | 24 h |
| Voňavé vlastnosti: | Bez zápachu |
| Objem (l): | 0,4 l |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 430 g |
| Výška: | 19,3 cm |
| Šířka: | 6,9 cm |
| Hloubka: | 6,9 cm |







