Sestava balkonového nábytku Rivadavia, ocel, antracitová, 3dílná
Číslo výrobku 6744726Popis výrobku
Číslo výrobku 6744726
3dílná sestava balkonového nábytku Rivadavia kombinuje moderní design s vysoce kvalitním zpracováním a je ideální do malých venkovních prostor. Skládá se ze dvou skládacích židlí a skládacího stolu s kulatou stolní deskou z 5 mm tvrzeného skla a nabízí elegantní řešení pro chvíle odpočinku venku. Ocelové rámy s práškovým nástřikem v elegantní matné antracitové barvě dokonale ladí s potahem z robustní outdoorové textilie Textilene, která je nejen odolná, ale také se velmi snadno udržuje.
S hloubkou sedáku 50 cm, šířkou sedáku 45 cm a 40 cm vysokým opěradlem nabízejí skládací židle vysoký komfort sezení. Díky funkci skládání lze nábytek skladovat prostorově úsporně a flexibilně používat. Materiály odolné proti povětrnostním vlivům činí soupravu ideální pro venkovní použití a zajišťují dlouhou životnost. Ať už při snídani venku nebo na odpočinkový večer, tento balkonový set zajistí hodiny odpočinku.
Obsah sady:
- 2x skládací židle 45 x 51 x 81 cm (Š x H x V), nosnost max. 110 kg
- 1x skládací stůl pr. 60 x 70 cm
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873338410
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh Sedací souprava: | Sada |
| Materiál potahu: | Textilní |
| Barva potahu: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Ocel |
| Barva materiálu rámu: | Antracitová matná |
| Zatížitelnost(kg): | 110 kg |
| S loketní opěrkou: | Bez loketních opěrek |
| Hloubka sedadla: | 50 cm |
| Výška sedadla: | 46,5 cm |
| Šířka sedadla: | 45 cm |
| Výška zádové opěrky: | 40 cm |
| Povrch materiálu rámu: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Počet zahradních křesel (ks): | 2 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 11,6 kg |


















