Sestava balkonového nábytku Patterson, černá/šedá, 3dílná
Číslo výrobku 6922215Popis výrobku
Číslo výrobku 6922215
Sestava balkonového nábytku Patterson
Pomocí 3dílné sestavy balkonového nábytku Patterson proměníte svůj venkovní prostor na moderní relaxační oázu. Sada zaujme robustní černou ocelovou konstrukcí, která perfektně ladí s béžovým textilním potahem. Kombinace dvou prostorných křesel a kulatého odkládacího stolku s vhodnou černou ocelovou deskou stolu poskytuje ideální základ pro dlouhé hodiny relaxace pod širým nebem.
Užijte si odpočinek díky pohodlné výšce sezení 42 cm a polstrům obsaženým v sadě. Kombinované podsedáky a zádové polstry z kvalitního světle šedého polyesteru zajišťují obzvláště měkký zážitek při sezení. I přes jemný vzhled jsou křesla stabilní a mají nosnost až 110 kg. Ať už pro ranní kávu nebo příjemný večer, sestava balkonového nábytku Patterson spojuje funkčnost s nadčasovým vzhledem.
Obsah sady
2x křeslo, rozměry 84 x 64 x 81 cm (V x Š x H), výška sedáku 42 cm, nosnost max. 110 kg
1x odkládací stolek, rozměry pr. 50 x 45 cm
2x podložka
Materiály
Polštář: látka 100% polyester, výplň 100% polyester
Sedák: tkanina 77 % polyvinylchlorid, 23 % polyester
Údaje výrobce
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873330216
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh Sedací souprava: | Balkonová sestava |
| Materiál potahu: | Polyester |
| Barva potahu: | Světle šedá |
| Materiál rámu: | Ocel |
| Barva materiálu rámu: | Černá |
| Zatížitelnost(kg): | 110 kg |
| S loketní opěrkou: | S loketními opěrkami |
| Hloubka sedadla: | 51 cm |
| Výška sedadla: | 42 cm |
| Šířka sedadla: | 62 cm |
| Výška zádové opěrky: | 84 cm |
| Povrch materiálu rámu: | S práškovou povrchovou úpravou |
| Počet zahradních křesel (ks): | 2 |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 18,0 kg |






















