Reality Stropní svítidlo Moonika, 15 W, 1500 lm, 3000 K, pr. 37 cm
Číslo výrobku 6578892Popis výrobku
Číslo výrobku 6578892
Stropní svítidlo Reality Moonika připomínající povrch Měsíce je vybaveno pevně zabudovanou SMD LED žárovkou s příkonem 15 W a vyzařuje světlo se světelným tokem 1500 lm a teplotou chromatičnosti 3000 K (teplá bílá). Svítidlo má stupeň krytí IP44 a je tedy vhodné i do místností se zvýšenou vlhkostí.
Technické parametry:
- Materiál: plast
- Světelný zdroj: SMD LED (zabudovaný)
- Příkon: 15 W
- Světelný tok: 1500 lm
- Teplota chromatičnosti: 3000 K (teplá bílá)
- Index podání barev (CRI): >80
- Životnost: 30000 h
- Počet spínacích cyklů: 15000
- Stupeň krytí: IP44
- Třída ochrany: I
Údaje výrobce
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807561609
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technologie světelného zdroje: | LED žárovky |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Teplá bílá (2700 až 3300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 1 500 lm |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | LED destička |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | Bez efektu hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 15 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 385 g |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 37,0 cm |
| Hloubka: | 37,0 cm |





















