Briloner Stropní LED svítidlo Brilo do koupelny, bílé
Číslo výrobku 5606223Popis výrobku
Číslo výrobku 5606223
Moderní LED stropní svítidlo Briloner se díky svému modernímu a nadčasovému designu hodí do každé místnosti a do každého stylu. S 1200 lumeny a 4000 Kelviny poskytuje bodové svítidlo spoustu jasného světla v celé místnosti. Efekt hvězdného světla stropní lampy přináší to správné světlo pro každou náladu a vytváří útulnou atmosféru ve vašem pokoji. Osvětlovací prostředek je trvale instalován a přesvědčí dlouhou životností až 25 000 hodin. Díky třídě ochrany IP44 je LED bodové svítidlo vhodné do vlhkých místností, jako je koupelna.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707347811
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Technologie světelného zdroje: | LED (až -90 % energie) |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
| Barva: | Bílá |
| Materiál těla: | Kov |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 1 200 lm |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Druh stmívání: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Objímka: | LED destička |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | S efektem hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 12 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 320 g |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 28,0 cm |
| Hloubka: | 28,0 cm |















