Briloner Stropní LED svítidlo ACORUS 1x LED/18 W, pr. 33 cm, chrom
Číslo výrobku 6162366Popis výrobku
Číslo výrobku 6162366
Koupelnové LED svítidlo Acorus okouzlí v každé koupelně efektem hvězdné oblohy. Vestavěná LED žárovka má výkon 18 W a světelný tok 1 800 lumenů. Díky teplotě chromatičnosti 4 000 K vyzařuje stropní svítidlo příjemné neutrálně bílé světlo. Svítidlo má dlouhou životnost 25 000 hodin. Díky stupni krytí IP44 lze stropní svítidlo bez problémů umístit do blízkosti umyvadla nebo sprchy, neboť je odolné proti stříkající vodě.
Údaje výrobce
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707388807
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Chrom |
| Barva: | Chrom |
| Materiál těla: | Plast |
| Materiál stínidla: | Plast |
| Tvar: | Kulatý |
| Včetně světelného zdroje: | LED |
| Vyměnitelný světelný zdroj: | Nevyměnitelný světelný zdroj |
| Barva světla: | Neutrální bílá (3400 až 5300 Kelvinů) |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Světelný tok v lumenech: | 1 850 lm |
| Třída ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektoru pohybu |
| Stmívatelnost: | Nestmívatelné |
| Nepřímé osvětlení: | Přímé světlo |
| Dálkový ovladač: | Bez dálkového ovládání |
| Efekt nočního osvětlení: | Bez efektu nočního osvětlení |
| Funkce hvězdného nebe: | S efektem hvězdného nebe |
| Možnost nastavení výšky: | Bez nastavitelné výšky |
| Vypínač: | Bez vypínače |
| Max. výkon světelného zdroje: | 18 W |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 520 g |
| Výška: | 6,6 cm |
| Šířka: | 33,0 cm |
| Hloubka: | 33,0 cm |













