GROW by OBI Anturie (Anthurium andreanum) bílá, pr. květináče cca 12 cm
Číslo výrobku 4611869Popis výrobku
Číslo výrobku 4611869
Anturie (Anthurium andreanum), nazývaná také toulitka, je dlouho kvetoucí pokojová rostlina, která zaujme svými nádhernými květy. Nejraději má světlé až polostinné místo mimo přímé sluneční záření. Měla by být neustále trochu vlhká. Zamezte zamokření. Anturii pokud možno pravidelně postříkejte vodou.
V období od března do října rostlinu přihnojujte každých 14 dní.
Objevte GROW by OBI
Každá z našich GROW by OBI rostlin je jedinečná, proto se může tvar, barva, velikost a vzhled vaší objednané rostliny lišit od našich vyobrazených výrobků. Ale jedno je jisté: Naše kvalita! Naši experti na rostliny odborně pěstují každou rostlinu opatrně, s velkou láskou a péčí - dokud se k vám jednoho dne nedostane domů. I poté vám budeme stát po boku, aby váš kvetoucí vztah v průběhu let rostl a rozvíjel se.
Údaje výrobce
Karma Plants
Geranium 2
6681 Bemmel
orders@karmaplants.com
8715495332179,8715495365047
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva květu: | Bílá |
| Botanický název: | Anthurium |
| Preferovaná teplota (°C): | 21 °C |
| Jedlé: | Nejedlé |
| Vůně: | Bez vůně |
| Stanoviště: | Jasné bez přímého slunečního světla |
| Průměr nádoby: | 12 cm |
| Hnojení: | Hnojit mírně každé 2 - 3 týdny |
| Potřeba vody: | Normální |
| Aktuální výška rostliny: | 30 - 50 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 700 g |
| Výška: | 45,0 cm |
| Šířka: | 14,4 cm |
| Hloubka: | 14,4 cm |
POKUD DOJDE K VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ KVĚTINY A ROSTLINY JIŽ OBJEDNAT!
DOSTUPNOST ROSTLIN A KVĚTIN SE MŮŽE LIŠIT NA ZÁKLADĚ SEZÓNNÍ NABÍDKY A SKLADOVÝCH ZÁSOB NAŠICH PRODEJEN. AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST JE NUTNÉ SI OVĚŘIT NA KONKRÉTNÍ PRODEJNĚ!





