Anturie oranžová průměr květináče cca 12 cm
Číslo výrobku 4638854Popis výrobku
Číslo výrobku 4638854
Anturie (Anthurium andreanum), nazývaná také toulitka, je dlouho kvetoucí pokojová rostlina, která zaujme svými nádhernými květy. Nejraději má světlé až polostinné místo mimo přímé sluneční záření. Měla by být neustále trochu vlhká. Zamezte zamokření. Preferuje vyšší teploty okolo 27 °C a vyšší vlhkost.
Anturii pokud možno pravidelně postříkejte vodou.
V období od března do října rostlinu přihnojujte každých 14 dní.
Údaje výrobce
Karma Plants
Geranium 2
6681 Bemmel
orders@karmaplants.com
8715495156799,8715495365016
Technická data
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Barva květu: | Oranžová |
| Botanický název: | Anthurium |
| Preferovaná teplota (°C): | 21 °C |
| Jedlé: | Nejedlé |
| Vůně: | Bez vůně |
| Stanoviště: | Jasné bez přímého slunečního světla |
| Průměr nádoby: | 12 cm |
| Hnojení: | Hnojit mírně každé 2 - 3 týdny |
| Potřeba vody: | Normální |
| Aktuální výška rostliny: | 30 - 50 cm |
| Rozměry a hmotnost (netto) | |
|---|---|
| Hmotnost: | 500 g |
| Výška: | 45,0 cm |
| Šířka: | 12,0 cm |
| Hloubka: | 12,0 cm |
POKUD DOJDE K VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ KVĚTINY A ROSTLINY JIŽ OBJEDNAT!
DOSTUPNOST ROSTLIN A KVĚTIN SE MŮŽE LIŠIT NA ZÁKLADĚ SEZÓNNÍ NABÍDKY A SKLADOVÝCH ZÁSOB NAŠICH PRODEJEN. AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST JE NUTNÉ SI OVĚŘIT NA KONKRÉTNÍ PRODEJNĚ!







