25.9.2020 16:00


Uvedené informace se vztahují k vybrané prodejně v okamžiku zobrazení příp. tisku. Nepřebíráme žádnou záruku v případě změn. Právo na změny vyhrazeno.

Sada alarmu PSTN

Číslo výrobku 5294459

V prodejně OBI Praha - Štěrboholy

není k dispozici

Alarmy

Popis výrobku

Číslo výrobku 5294459

Sada alarmu PSTN chrání váš domov v interiéru a signalizuje narušení nepovolanými osobami. Sada alarmu má centrálu s infračerveným detektorem pohybu a bezdrátový dveřní a okenní senzor s magnetickým kontaktem. Poloměr snímání detektoru pohybu činí 10 m. Rozsah snímání činí v horizontální rovině 110° a ve vertikální rovině 90°. Navíc lze detektor pohybu zapínat a vypínat pomocí dálkového ovládání. Při spuštění poplachu se rozezní zabudovaná siréna a přes PSTN Plug a telefonní přípojku je ohlášen poplach. Do přístroje lze uložit až tři telefonní čísla. Napájení je zajišťováno 4 bateriemi AA 1,5 V, díky čemuž je zařízení nezávislé na síti. Baterie jsou k dostání samostatně. Stav nabití baterií lze sledovat pomocí LED signalizace.

Obsah
Centrála alarmu s infračerveným detektorem pohybu
Bezdrátový dveřní a okenní senzor s magnetickým kontaktem
Dálkové ovládání
Telefonní kabel RJ11
Montážní sada pro sadu alarmu PSTN

Technická specifikace

Vlastnosti výrobku
Přenosy:Bezdrátový
Příslušenství:Snímače signálu

Další detaily

Uvedené ceny a dostupnost zboží jsou platné pro Vámi zvolenou prodejnu OBI.
Všechny uvedené ceny jsou v českých korunách vč. DPH.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nahoru